حمایت بازیکنان رئال از ماندن کاکا

مرجع خبری رئال مادرید : با این که ماندن کاکا در رئال مادرید مشخص نیست اما بازیکن برزیلی در اولین تمرین رئال در UCLA لبخندش را از دست نداد . بازیکن برزیلی مورد حمایت بقیه تیم است و این در اولین جلسه تمرینی مشخص بود . باشگاه به دنبال بهترین راهکار برایش است و هم تیمی هایش دوست دارند او در کنارشان بماند .
بازیکنانی نظیر کریستیانو ، راموس و ایکر در طول صبح در کنارش بودند و هواداران در پارچه نوشته ای به زبان اسپانیایی برایش نوشته بودند :" کاکا ، نرو " . بازیکن برزیلی باید هجده مرداد در نیویورک به مصاف میلان برود ، حریفی که می خواهد او را داشته باشد . هر چند که مشکلات بزرگی در راه رفتنش از باشگاه وجود دارد .
پیش فصل مورینیو در لس آنجلس با تمرین یک ساعت و نیمه آغاز شد . کاسیاس ، راموس ، ژابی ، آربلوا ، آلبیول ، کریستیانو ، په په و کوئنت رائو پس از تعطیلات به تمرین برگشته بودند . مربی پرتغالی تیمش را به دسته های مختلفی تقسیم کرد .
شاهین و کاکا ، دو بازیکنی که شاسن رفتن دارند در یک تیم بودند . همچنین گروهی شامل هیگوائین ، دی ماریا ، گرانرو ، کایخون ، لاس و واران با سرعت کمتری تمرین کردند . ایکر ، آدان و خسوس هم با لورو تمرین کردند . موراتا ، الکس و خسه نیز کاملا هماهنگ به نظر می رسیدند .

/ 0 نظر / 2 بازدید