حرکات کریمی دستیاران ژوزه را به وجد آورد

ارتش سرخ دات کام:

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد.

در این تمرین که از ساعت 9:30 صبح تا 11 برگزار شد، بازیکنان ابتدا پس از گوش دادن به حرف های مانوئل ژوزه بدن های خود را گرم کردند و سپس به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

* نیلسون، دروازه بان جدید برزیلی پرسپولیس در تمرین این تیم شرکت کرد و پس از صحبت با ژوزه و مربی دروازه بان ها به تمرین پرداخت.

* امیر عابدزاده نیز در تمرین امروز حضور داشت، به این دروازه بان فعلا شماره پیراهنی داده نشده است.

* حدود 50 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند که شیرینی، سرپرست موقت پرسپولیس در بین آنها حضور پیدا کرد و برای آنها علت برگزاری تمرینات پشت درب های بسته را توضیح داد.

* تمرینات ویژه ژوزه با مهاجمان برای گلزنی و استفاده از توپ های آخر در محوطه 18 قدم هم در نوع خود جالب بود.

* بیشتر دقایق تمرین امروز به بازی فوتبال مربوط می شد که این بخش از تمرین سرخ پوشان پشت دیوارهای درفشی فر برگزار شد تا هیچ هوادار و خبرنگاری به ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار با نفت آبادان پی نبرد.

* پرسپولیس ی ها پس از تمرین امروز راهی هتل اوین شدند. آنها پس از صرف ناهار و جلسه با ژوزه ساعت 19 امشب برای دیدار مقابل صنعت نفت عازم آبادان خواهند شد.

* تذکرات جدی ژوزه به بازیکنانی که رفع مسئولیت پاس به یکدیگر می دادند و یا توپ ها را بیش از اندازه از زمین بلند می کردند در تمرین امروز در نوع خود جالب بود.

* حرکات و دریب های کریمی که در تمرین امروز بسیار شاداب نشان می داد، تماشایی بود تا حدی که دستیاران ژوزه به وجد آمدند و بارها او را مورد تشویق قرار دادند.

* پرسپولیس در اولین گام دوازدهمین دوره مسابقا لیگ برتر ایران فردا در آبادان میهمان صنعت نفت است.

/ 0 نظر / 2 بازدید