کاسیاس و 23 دربی پیاپی بدون شکست

مرجع خبری رئال مادرید : کاسیاس آقای دربی های رئال مادرید است . او 23 بازی مقابل اتلتیکو فیکس بوده (21 تا لالیگا و دو تا کوپا) و هیچ کدام را نباخته است . جالب این که او در تنها شکستش به اتلتیکو هم گلی نخورد . در فصل 00-1999 در برنابئو ، در زمانی که رئال مادرید با نتیجه 1-3 عقب بود ، کاسیاس در دقیقه 51 در پی اخراج بیتزاری به زمین آمد که توانست نتیجه را دست نخورده نگه دارد . کاسیاس حتی در آن بازی جلوی هت تریک کردن هاسل بنک را هم در آن بازی گرفت و یک موقعیت تک به تک عالی را مهار کرد . 
کاسیاس پس از آن دربی آماری دست نیافتنی را کسب کرد . او در 24 دوئل خود مقابل اتلتیکو کلا 18 بار دروازه اش باز شده است ، یعنی کلا 0.75 گل در هر دربی خورده است . آمارش فقط مقابل لوانته با دریافت شش گل در 9 بازی (0.66) و گرانادا با یک گل در دو بازی (0.50) بهتر از این بوده است .
کاسیاس واکنش های فوق العاده ای هم مقابل اتلتیکو داشته است . در 19 مارس 2011 در کالدرون مانع از این شد رئال مادرید شکست بخورد و واکنش های فوق العاده ای داشت . او هشت توپگیری داشت که چهار تایش در شش دقیقه طوفانی اتلتیکو بودند .

منتخب جایزه سالانه آس
سال خوب کاسیاس باعث شده که او در جمع جوایز سالانه "آس " ورزشی قرار گیرد . این مراسم روز 20 آذر برگزار می شود که کاسایس پس از قهرمانی در یورو ، لالیگا و سوپرکاپ اسپانیا جایزه ویژه را دریافت خواهد کرد .

/ 0 نظر / 2 بازدید