امان از نداری های فتح الله زاده

ارتش سرخ دات کام:

دعوای رویانیان و فتح الله زاده در برنامه شب گذشته نود هر چه نداشت حداقل قیمت قرارداد جواد نکونام را فاش کرد.

دیشب و قتی بحث طرفین بالا گرفت و صحبت جذب نکونام پیش آمد مدیرعامل پرسپولیس خطاب به فتح الله زاده گفت گفت: شما برای جذب نکونام برای یک سال یک میلیون و چهارصد هزار یورو فقط بابت رضایت نامه داده اید که فتح الله زاده گفت چنین چیزی نیست و ۷۰۰ هزار یورو داده ایم.

رویانیان هم در پاسخ گفت مدیربرنامه های نکونام این موضوع را به ما گفت که اوساسونا این مبلغ را می خواهد؛ ۷۰۰ هزار یورو در ابتدا و ۷۰۰ هزار یورو هم برای ۱۰ ماه بعد. سکوت مدیرآبی در این لحظه به معنای تایید این ارقام بود و حالا می توان با یک حساب سرانگشتی به این مهم رسید که خریدن نکو چقدر برای آبی ها آب خورده است.

آبی ها برای دریافت رضایت نامه جواد برای سال اول هفتصد هزار یورو داده اند که در صورت تمدید قرارداد این رقم به یک میلوین و چهارصد هزار یورو می رسد . اگر هر یورو را ۲۴۰۰ تومان محاسبه کنیم می شود سه میلیارد و سیصد و شصت میلیون تومان !

به این رقم باید خود قرارداد نکو را هم اضافه کرد که سقف قرارداد است و که با احتساب ملی پوش بودنش۶۸۰ میلیون تومان بوده است.جالب اینکه به این مبلغ آپشن هایی هم برای هر سال اضافه می شود که شامل مبالغ پاداش قهرمانی در لیگ و .. می شود که حتما جدا از پاداش کلی بازیکنان پرداخت خواهد شد .

با این حساب می توان براحتی اذعان کرد جذب نکو چیزی حدود چهار و نیم میلیارد برای آبی ها آب خورده و حالا کاپیتان تیم ملی و استقلال گرانقیمت ترین بازیکن ایران است .

نکونام که مهمترین ایرانی حاضر در لیگهای اروپایی بوده از قطر و ترکیه پیشنهاداتی برای ادامه بازی داشت اما استقلال را انتخاب کرد.او در سال ۱۳۸۲ نیز با تمدید ۳۰۰ میلیونی قراردادش با پاس رکورد نقل و انتقالات فوتبال ایران را جابه جا کرده بود.
/ 0 نظر / 2 بازدید