انصاری فرد: گل اول را که بزنم موتورم روشن می شود

ارتش سرخ دات کام:

مهاجم پرسپولیس گفت: من در هر فصل برای زدن گل اول دچار وقفه شده ام ولی وقتی گل اول را می زنم موتورم گرم می شود.کریم انصاری فرد با بیان این مطلب افزود: شرایط من در سال قبل هم اینطور بود ولی در نهایت آقای گل شدم. در چند سال اخیر همیشه جزو چهار گلزن برتر بودم. تیم خوبی هم داریم و به نتایج دلخواه خواهیم رسید.

وی ادامه داد؛ می گویند در پرسپولیس آقای گل هایی آمده اند که دیگر خوب گل نزده اند، من می خواهم خلاف این را ثابت کنم. در این ارتباط تردیدی ندارم و موفق خواهم شد.

آقای گل فصل گذشته لیگ با بیان اینکه بازی با گهر درود یک بازی متفاوت خواهد بود، تصریح کرد: حضور هواداران جلوه دیگری به این بازی می دهد و ما بی صبرانه منتظر حضورشان هستیم. از اینکه آنها را در ورزشگاه خواهیم دید خوشحال هستیم. بدون شک حضور آنها انگیزه خاصی به ما خواهد داد و باعث دلگرمی تیم می شود، دوست دارم دل آنها را شاد کنیم.مهاجم پرسپولیس در ادامه گفت: بازی با فجر سپاسی را باید فراموش کنیم و درس های آنرا به یاد داشته باشیم. آینده، روبروی ما قرار دارد. نباید می باختیم اما به هر حال در فوتبال باخت هم وجود دارد و این یک فاجعه نیست.تیم هایی مثل بارسلونا و رئال مادرید هم گاهی با شکست های سنگین روبرو می شوند. ما هم شرایط خاصی داریم. ابتدای فصل است و تیم ها شکل واقعی خود را پیدا نکرده اند.

وی ادامه داد: پرسپولیس تیمی است که در مسیر تحول حرکت می کند. وقتی تغییرات زیاد باشد، برای هماهنگی نیاز به زمان است. مثلا خود من فقط با آقازمانی در سایپا همبازی بوده ام. البته با بچه های دیگر در تیم ملی کار کرده ام ولی به هر حال پرسپولیس یا یک ترکیب جدید و با تفکرات متفاوتی این فصل را شروع کرده است.انصاری فرد در پایان گفت: پرسپولیس تیم قدرتمندی است. تمام آنچه در حال حاضر به آن نیاز داریم، آرامش است. اگر همه پشت هم باشیم با حمایت هواداران پرسپولیس به تیمی بدل می شود که هیچکس جلودارش نخواهد بود.
/ 3 نظر / 2 بازدید
kosar

خاموش کن موتورتو....دودش رفت تو چشمون تو هم رفتی پیش لنگیا خراب شدی

kosar

همون کیسه کش 2تا قهرمانی اسیا و 2 تا نائب قهرمانی و چی و چی داره لنگیا جز همون 6 تایی هیچی واسه گفتن ندارن اگه هم دقت کرده باشی هر کی میاد شانسپولیس خراب میشه...میثاق<گردان,بنگر,انصاری فر.چرا؟خدا میدونه

مهلا

موتورت که روشن نشد هیچ گند زدین به تیم حیف پولایی که گرفتین[گاوچران]البته ببخشید اقا شهاب ها من که استقلالیم [دست]