رئال مادرید 2-0 اتلتیکو

مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید با غلبه بر اتلتیکو ، نشان داد که نمی خواهد از جنگ لالیگا عقب بکشد و می خواهد تا آخرین نفس به نبرد ادامه دهد . 
اتلتیکو اثبات کرد که برای هر تیمی لات باشد ، مقابل رئال چیزی جز " شکلات " نیست . تیم سیمئونه با این که در جدول لالیگا هشت امتیاز از رئال پیش بود ، اما باز هم هیچ حرفی برای گفتن نداشت و چیزی جز شکست نصیبش نشد .
تیم سیمئونه در این بازی هر حربه ای که می توانست را رو کرد . از کتک زدن بازیکنان رئال توسط دیگو کاستا گرفته تا تئاتر بازی کردن فالکائو اما باز هم به دنیا ثابت شد که دربی مادرید همیشه و همیشه فقط یک برنده خواهد داشت و چولو نیز نمی تواند که تیمش را از بحران نجات دهد .
گل عالی کریستیانو در نیمه اول باعث شد که اتلتیکویی ها عصبی تر از همیشه شوند و سعی کنند که با جنگ روانی بازی را عوض کنند اما این حرکاتشان نتیجه ای در بر نداشت چرا که رئال مادرید با تجربه تر بود و با مهار عناصر هجومی حریف نظیر فالکائو توانست که نیمه اول را با برد به رختکن برود .
در نیمه دوم اما رئال مادرید کار را مسلط تر آغاز کرد . بنزما و اوزیل بهتر بازی می کردند و بیرون رفتن دی ماریایی که باز هم مثل بازیهای اخیر سوهان روح هواداران بود ، باعث شد که بازی رئال شناور تر و روان تر شود و به جز گل اوزیل ، تیرک اتلتیکو دو بار به کمک کورتوا بیاید و مانع از هت تریک رونالدو و چهار گله شدن اتلتیکو شود . 
به هر صورت ، رئال مادرید توانست که در این بازی یک پیروزی حیثیتی مهم را کسب کند تا هم برای بازیهای آتی روحیه بگیرد و هم حواشی اخیر را به دست فراموشی بسپرد .

نحوه به ثمر رسیدن گلها :
1-0 : کریستیانو از روی ضربه کاشته ، با ضربه ای دقیقه و محکم توپ را به کنج دروازه کورتوا فرستاد ، توپی که غیر قابل مهار به نظر می رسید .
2-0 : رونالدو پشت محوطه جریمه اتلتیکو به خوبی اوزیل را دید . بازیکن آلمانی در موقعیتی تقریبا تک به تک صاحب توپ شد ، توپ را بلند کرد و با ضربه ای چکشی توپ را از میان پاهای کورتوا وارد دروازه اتلتیکو کرد .

لحظات حساس بازی :
دقیقه 13 : دیگو کاستا توپ را از جناح چپ رئال فرستاد ، فالکائو ضربه آرامی به توپ زد اما این کاسیاس بود که توپ را به خوبی به کرنر فرستاد و نگذاشت که دروازه تیمش باز شود.
دقیقه 36 : شوت محکم کریستیانو از وسط زمین با واکنش خوب کورتوا همراه شد تا دروازه تیمش باز نشود .
دقیقه 42 : سانتر بنزما از جناح راست نزدیک بود که به اوزیل برسد که کورتوا دفع خوبی روی این صحنه داشت .
دقیقه 54 : کریستیانو ، اوزیل و بنزما همکاری خوبی با هم داشتند اما بازیکن پرتغالی شوت آخرش را نتوانست به ثمر بنشاند .
دقیقه 71 : شوت محکم کایخون از جناح راست را کورتوا به خوبی مهار کرد . 
دقیقه 75 : کاشته دقیقه کریستیانو از روی خط محوطه جریمه اتلتیکو به تیرک افقی دروازه کورتوا خورد .
دقیقه 78 : پاس دقیق اوزیل در محوطه شش قدم اتلتیکو به کریستیانو رسید که ضربه ستاره پرتغالی برای دومین بار به تیرک برخورد کرد .

/ 0 نظر / 2 بازدید