پنج مهاجمی که زمزمه پیوستنشان به رئال هست

مرجع خبری رئال مادرید : رئال برای فصل بعد به دنبال مهاجم خواهد بود . به احتمال زیاد یکی از میان کریم بنزما و گونزالو هیگوائین پس از فصل بدشان از رئال جدا می شوند که در حال حاضر در بازار نقل و انتقالات پنج اسم بیش از بقیه مطرح شده اند . 
1- سرجیو آگوئرو : مهاجم سیتی از زمان حضورش در اتلتیکو محبوب پرز بوده است . او فصل خوبی در لیگ انگلیس نداشت . در فصل اولش در سیتی 30 گل زد و امسال در 40 باز فقط 17 گل زده است . آماری که برای مهاجم 24 ساله آرژانتینی چندان درخشان به نظر نمی رسد . قیمتش 45 میلیون یوروست . پرز او را خیلی دوست دارد اما جالب این جاست که در تیم ملی آرژانتین ،‌ ذخیره گونزالو هیگوائین است .
2- ادینسون کاوانی : بازیکن اروگوئه ای یکی از پدیده های امسال لیگ ایتالیا بوده است . در 34 بازی در سری آ با ناپولی 29 گل زده است . کلا نیز در 43 بازی 38 بار گلزنی کرده است . این بازیکن 26 ساله در اوج دوران فوتبالش بسر می برد . آنجلوتی حامی اصلی او برای پیوستن به رئال است هر چند که قیمت 55 میلیونی که برایش تعیین شده بازدارنده است . بایرن ، چلسی ، سیتی ، یونایتد و پی اس جی از دیگر مشتریانش هستند .
3- رادامل فالکائو : بازیکن کلمبیایی پس از کریستیانو و مسی بی تردید بهترین بازیکن لالیگاست . فصل را فوق العاده شروع کرد و سعی کرد که از قافله رقابت با دو گلزن روئال و بارسا عقب نماند . او در 33 بازی لالیگا 28 گل زده است . در سن 27 سالگی به اوج بلوغ فوتبالی خو درسیده است . قیمتش 60 میلیون یوروست اما مشکل این جاست که اتلتیکو حاضر است که او را به هر تیمی به جز رئال مادرید بفروشد .
4- روبرتو لواندوفسکی :‌قاتبل رئال در چمپیونزلیگ ، دومین گلزن برتر بوندسلیگا پس از کیسلینگ از لورکوزن است . چهار گلش به رئال در وست فالن ، اتفاقی نبودند . مهاجم لهستانی امسال در 31 بازی بوندسلیگا 24 گل زده و هفت پاس گل داده است . در مسابقات اروپایی نیز در 12 بازی 10 گل زده است . در مجموع در 48 بازی در این فصل موفق به زدن 34 گل شده است . 24 سال دارد و قیمتش فوق العاده است : فقط 25 میلیون یورو . دورتموند نیز ترجیح می دهد که او را به رئال بفروشد تا بایرن .
5- وین رونی : مهاجمی نیست که بتوان به عنوان یک گلزن ذاتی رویش حساب کرد و امسال نیز آمار گلزنی جالبی نداشته است . مهاجم یونایتد پس از رفتن فرگوسن خواستار ترک یونایتد شده و چندین باشگاه شرایطش را دنبال می کنند . در 37 بازی با یونایتد 16 گل زده است . سنش 27 سال است و قیمتش هم در حدود 65 میلیون یورو . پرز از قدیم او را می خواست .

/ 0 نظر / 3 بازدید