موراتا :" همه کار برای این پیراهن می کنم"

مرجع خبری رئال مادرید : آلوارو موراتا سال گذشته به علت مسابقات زیر 19 سال اروپا ، اردوی پیش فصل را از دست داد . در سالی که گذشت در کاستیا 17 گل زد و مورینیو اعتقاد دارد که او آماده رسیدن به تیم اصلی است . هر چند که رفتن احتمالی خوسلو باعث می شود که شانس ماندنش در کاستیا وجود داشته باشد .ش

خودت را امسال مهاجم سوم می بینی یا دوست داری در کاستیا باشی ؟
حس می کنم که باید خیلی تلاش کنم و خیلی چیزها را یاد بگیرم . در تیم بزرگسالان بازیکنان بزرگی حضور دارند و سعی می کنم تا جایی که می توانم از آنها الگو بگیرم . خیلی باکلاس است که هر روز با آنها کار کنم . سعی می کنم یاد بگیرم ، به خصوص از آنهایی که هم پست من هستند ، کریستیانو ، بنزما ، هیگوائین ، کایخون و ...

با مورینیو در مورد نقشت در فصل 13-12 صحبت کردی ؟
بله ، او از من راضی است و هر وقت که نیاز باشد می توانم بازی کنم . نقش من ؟ او می داند که من همه کاری می کنم و آماده هستم . من همه کاری برای این پیراهن می کنم . اگر بازیکنی نباشد یا احتیاج باشد ، می توانم در خدمت تیم باشم .

خودت چه می خواهی ؟ این که در کاستیا بمانی یا این که همچون کارواخال به یک تیم دسته اولی بروی ؟
من می خواهم که همچنان به عنوان یک بازیکن پیشرفت کنم و هر وقت که نیاز است ، در خدمت باشم . همیشه می خواهم در بهترین سطح باشم .

امسال بر خلاف پارسال ، از روز اول ، در کنار تیم اصلی بودی . مهاجم رئال مادرید بودن برایت مفهوم ویژه ای دارد ؟
در حال حاضر مفهوم ویژه ای ندارد . من مقابل رئال اوویدو در خط حمله بازی کردم . هر زمان که مربی می خواهد بازی می کنم . من آماده خواهم بود . همیشه به جلو نگاه می کنم .

دوباره می پرسم ، امسال در کاستیا بازی می کنی یا تیم اصلی ؟
بستگی دارد که باشگاه چه بخواهد . من فقط دستوراتی که بدهند را اجرا می کنم . سعی می کنم از فرصتهایی که به من داده می شود بیشترین بهره را می برد .

اما حضور در یک رختکن در کنار هیگوائین و بنزما برایت هیجان انگیز است ، نه ؟
من به رئال مادرید تعلق دارم و همیشه باید هر چه گفته می شود را بپذیرند . اگر به من بگویند که باید با تیم اصلی بازی کنم ، این کار را می گویند . اگر بگویند باید در تیم دوم باشم هم همان گونه می پذیرم . کلا هر چه به صلاح باشد پیش می آید .

تمرینات پیش فصل با مورینیو چطور است ؟
از نظر بدنی با دو تمرین در هر روز ، آماده هستیم . ما بی اندازه برای حضور در تیم اصلی هیجان زده ایم چرا که این باعث می شود که بازیکن بهتری شویم .

در نهایت در کارلوس تارتیره مقابل رئال اوویدو نتوانستی گل بزنی ، چه حسی داشت ؟
مهم این بود که وظایفم را انجام دهم . من باید تلاش کنم که بهتر شوم . من تا آساتانه گل هم رفتم . این اولین بازی پیش فصل بود و آمار خوبی به جای گذاشتیم چرا که فقط یک هفته تمرین کرده بودیم .

حضور رئال مادرید در این بازیها با بازیکنان آکادمی چه مفهومی دارد ؟
افتخار آمیز است . به خصوص وقتی که زیاد باشیم . مربی و سران باشگاه می دانند که ما در هر بازی و هر تمرین چه کار می کنیم .

/ 0 نظر / 2 بازدید