مطبوعات بین المللی :" کریستیانو دوره بارسا را تمام کرد "

مرجع خبری رئال مادرید : درخشش کریستیانو در نیوکمپ ، کل دنیا را تحت تاثیر قرار داد.
گاردین :" کریستیانو رونالدو دو گل بهخ ثمر رساند تا رئال یک برد عالی برابر بارسلونا داشته باشد . رئال باید فصلش را در هشت روز تعیین می کرد که اولین گام را محکم برداشت . رونالدو در بازیهای اخیر خیلی تاثیرگذار تز از مسی بوده است . "
ابولا :" کریستیانو ، پادشاه و سرور نیوکمپ . "
ئی اس پی ان :"کریستیانو رونایدوی عالی ، رئال را به سمت فینال برد . او که زننده دو گل بود باعث شد که تیمش به فینال کوپ ابرسد و بارسلونا را اوت کند . تیم مورینیو به کاتالان هایی که عملکرد ضعیفی داشتند ، درس خوبی داد . "
اکیپ :" کریستیانو دوره بارسا را تمام کرد . رئال که در دور رفت در خانه 1-1 مساوی کرده بود ، نتیجه را علی خودش می دید . رئال در نیوکمپ یک شرایط عالی را تجربه کرد ...بارسا که در لالیگا 16 امتیاز با رئال فاصله دارد ، در الکلاسیکوها دنیای دیگری را تجربه می کند . رئال در سال 2010 پنج تایی شد اما حالا توانسته که ورق را برگرداند و بارسا پس از شکست به میلان کاملا به هم ریخته است . کریستیانو رونالدو در این بازی مرکز ثفل تیم بود . او در بازیهای اخیرش رد الکلاسیکو هشت گل زده است . "
فرانس فوتبال :" رئالی که در لالیگا 16 امتیاز از بارسا عقب است و از این تورنمنت خداحافظی کرده ، در کوپا یک انتقام مقدس از حریفش گرفت . تیم مورینیو یکی از بهترین بازیهای فصلش را داشت و به کاتالان ها در نیوکمپ سیلی زد . "
گاتزتا دلوا اسپورت :" شوک در بارسا : اوت شدن در خانه و خنده کریستیانو . رئالی ها در نیوکمپ به حریف غلبه داشتند . بارسلونا ناکام ماند . مورینیو حریف دیرینه خودش را شکست داد و به فینال رسید . "
اوله :" لئو مسی بازی خوبی نداشت . رئال او را خوب پرس کرد و لئو کاملا محو شده بود . رئالی ها او را بسته بودند و به او فضا نمی دادند . "

/ 0 نظر / 3 بازدید