کاستیا 3-2 بارسلونا بی

مرجع خبری رئال مادرید : توریل چراغ اول را روشن کرد . اولین الکلاسیکوی کوچک قرن بیست و یک با هنرنمایی شاگردان مرد کوردوبایی با پیروزی بر لاماسیایی تمام شد که در سالهای اخیر زیاده از حد سر و صدا کرده است ، به اتمام رسید . 
گلهای دنیس ، اسکار پلانو و خوانفران ، باعث شد که بچه های باغیرت آکادمی رئال نه تنها شکست پنجشنبه شب بزرگتر ها  را فراموش کنند ، بلکه راه پیروزی را به مورینیو و شاگردانش نشان دهند . 
شاید تنها علت این پیروزی ، غیرتمندانه بازی کردن باشد . کاستیایی که تازه یک فصل است به دسته دوم آمده و ستارگان مهمی نظیر خوسلو ، کارواخال و موراتا را از دست داده ، بر بارسایی غلبه کرد که داعیه الگو بودن بر آکادمی های فوتبال جهان را دارد و البته شاید بد نباشد مورینیو به جای برخی بازیکنان بی غیرت تیم اصلی که فقط پول برایشان مهم است ، آرام آرام به تعصب این بچه ها اتکا کند .
در دقیقه 10 روی پاس الکس فرناندز و سوتی بازیکن بارسا ، این خوانفران بود که دروازه اویر را گشود . کاستیا در 25 دقیقه اول تیم حاکم میدان بود و تحرک خوانفران نشان می داد که بتیس چه حماقتی کرده که حاضر نشد برایش 200 هزار یورو بدهد .
در دقیقه 25 ، باز هم بارسایی ها سوتی دادند تا دنیس چریشف ، پسر اسطوره اسپورتینگ گیخون گل بعدی را به تور دروازه لاماسیا بچسباند . شش دقیقه بعد، خسه یک حرکت زیبا اما بی ثمر داشت .
جالب آن که در نیمه اول ، کاستیا فقط 30 درصد از مالکیت توپ را در اختیار داشت اما باز هم ثمره ای نداشت . هر چند که مخیاس نشان داد که دست کمی از والدس ندارد و روی یک دفاع توپ پس از ارسال دلیوفو ، دروازه خودی را به شکلی خنده دار باز کرد تا بارسای بی با لبخند به رختکن برود .
در همان آغاز نیمه دوم ، اسکار پلانو دروازه بارسای بی را گشود تا انگیزه حریف کاملا از بین برود . الکس تقریبا یکی از بهترین بازیکنان میدان بود و از همه نظر بازی را در اختیار گرفته بود .
پس از آن ، با نظر توریل که کم کم دارد خود را به عنوان یک مربی بزرگ ثابت می کند ، رئال مادرید خط هافبکش را بست . در دقیقه 61 نوبت بورخا گارسیا ، گرانترین خرید تابستان کاستیا بود که جای اسکار به بازی بیاید .
اوزه بیو ، مربی بارسای بی انگار هوشیاریش را از دست داده بود چرا که دیولوفو ، ستاره تیمش را در همان آغاز نیمه دوم از دست داد تا یکی از بازیکنان خلاق تیمش را بیرون ببیند . 
در دقیقه 70 ، سرجی روبرتو از روی نقطه پنالتی ، فاصله را حداقل کرد هر چند که تصاویر ، این صحنه را مشکوک می دانستند .
پس از آن رئال بازی را کنترل کرد که این باعث شد که در اواخر بازی ، بارسایی ها کنترلشان را از دست بدهند ، هر چند که خوشبختانه در فوتبال دسته دوم اسپانیا هم هواداران گوجه و سنگ به استادیوم نمی آورند ! سرجی گومز و سرجی روبرتو از بارسا روی این صحنه کارتهای قرمز و زرد گرفتند و ده توماس از رئال هم کارت زرد دریافت کرد .

/ 0 نظر / 2 بازدید