مورینیو و حضور در اخرین تمریناتش در رئال با جدیت کامل

مرجع خبری رئال مادرید : هر چند که خوزه مورینیو در آخرین روزهای کاری خود در رئال بسر می برد اما نمی خواهد کار را ساده بگیرد . در حقیقت مربی رئال همچنان با جدیت در تمرینات حاضر می شود و نمی خواهد که در روزهای پایانی حضورش در رئال کم کاری کند . 
درست است که این روزها در تمرین رئال شوخی کمتر از همیشه است اما مورینیو با جدیت به کارش ادامه می دهد . مربی پرتغالی کمتر از ده روز دیگر مربی رئال خواهد بود اما این هم باعث نشده که عقب بکشد . مورینیو با جدیت با بازیکنانش تمرین می کند و کاملا حرفه ای کارش را می کند .

برای چلسی 50 میلیون آب می خورد
قرارداد مورینیو با چلسی ممکن است که تا 58 میلیون یورو آب بخورد . در حقیقت مربی پ رتغالی دستمزدی بیش از 13 میلیون یورو در سال می گیرد . ا زطرفی باید دستمزد دستیارانش را نیز به حساب آورد .
مورینیو همچنین لیست درازی از بازیکنان مورد علاقه اش را در اختیار آبراموویچ قرار داده که این را هم باید مورد احتساب قرار داد .

ماتا :" مورینیو یکی از بهترین هاست ، همه چیز را برده است "
خوان ماتا ، بازیکن چلسی نیز به تمجید از مورینیو پرداخت و او را "‌یکی از بهترین ها " خواند . این روزها بازیکنان چلسی یکی پس از دیگری از مربی پرتغالی تعریف می کنند تا به نوعی پاچه خواری را از همین حالا آغاز کرده باشند .
ماتا در صحبت های اخیرش تاکید کرد :"‌مورینیو یکی از بهترین هاست . در همه کشورهایی که در آن کار کرده همه چیز را برده است . به هر صورت به او خوشامد می گوییم . اگر بیاید از حضورش در این جا خوشحال می شویم . "

/ 0 نظر / 3 بازدید