آغاززودهنگام جنجال رئال-بارسابرای فصل جدید

مرجع خبری رئال مادرید : هنوز فصل شروع نشده اما جنجال ها میان رئال و بارسا آغاز شده است . پس از یک دوره آرامش ، دو غول فوتبال اسپانیا دوباره بر سر بخشش مورینیو پس از انگشت کردنش توی چشم ویلانوا ، جنجال به راه انداخته اند . حالا جنگ تمام عیاری میان رئال - بارسا در فاصله یک ماه مانده به سوپرکاپ آغاز شده است .
مورینیو و ویلانوا در ابتدا هر دویشان محروم شده بودند . اما آنخل ماریا ویار ، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا تصمیم گرفت که هر دویشان را عفو کند تا تونی فریکسا ، سخنگوی هیئت مدیره بارسا بگوید :" این خشونت نباید بی تنبیه بماند . "
پاسخ رئال هم مشخص بود . امیلیو بوتراگوئنو ، پاسخ داد :" بارسلونا هم جنجال های دیگری به راه انداخته بود اما بخشیده شدند و چیزی نگفتند . "
بوتراگوئنو به دو تاریخ اشاره داشت : 24 آوریل 2000 و 23 نوامبر 2000 . "روز پیدایش " و " روز پرتاب کله خوک در نیوکمپ / " این دو اتفاق در تاریخ بارسا ثبت شده اند و جالب این که فدراسیون واکنشی در موردشان نداشت .
در سال 2000 ، بارسا در نیمه نهایی کوپا مقابل اتلتیکو قرار گرفت . آنها باید شکست 0-3 در دور رفت را جبران می کردند . تیم فن خال اصرار داشت که زمان بازی عثب بیافتد . نه تن از بازیکنانشان را به علت محرومیت و سه تا را به علت مصدومیت نداشتند . در نهایت فدراسیون کوتاه آمد و محرومیت بازیکنانشان را بخشید چرا که بارسایی ها تهدید کردند که بازی نمی کنند .
دومی عجیب تر بود . در بازگشت فیگو به نیوکمپ در پیراهن رئال ، جو وحشتناکی حاکم بود و به سمتش کله خوک پرتاب شد ، اما در نهایت فقط جریمه 4000 یورویی برای بارسا در نظر گرفته شد .
خود ویلانوا در سال 2009 به خاطر رفتار ناپسند دو جلسه محروم شده بود . اما در نهایت این محرومیت در نظر گرفته نشد . نمونه ها زیاد هستند .
حالا به نظر می رسد که جنگ رئال و بارسا ، فصل تازه ای را یافته است . به نظر می رسد فصل شروع نشده باید آماده این جنگ تمام عیار بود .

/ 0 نظر / 2 بازدید