مهدوی کیا:چراباید با کریمی درگیر بشوم؟

ارتش سرخ دات کام: مهدی مهدوی کیا یکی از محبوبترین بازیکنان پرسپولیس در بین مردم و البته روزنامه چی هاست. ستاره ای که به هیچ وجه از پاسخگویی برابر رسانه ها فرار نکرده و برخلاف مشی ملی پوشان از معدود بازیکنانی است که همچنان پای صحبت با خبرنگاران است.

مهدوی کیا اما امروز بعد از گلی که مقابل شهرداری به ثمر رساند، گلایه دوستانه ای از خبرنگاران کرد. خبرنگاران ی که از او درباره درگیری اش با علی کریمی پرسیدند. سئوالی که باعث شد سگرمه های مهدی در هم برود و با همان لحن خاصش بگوید: متاسفانه اخباری می خوانیم که نمی دانم چه حرفی درباره آن باید زد. اگر می بینید که یک مقدار بچه ها از رسانه ها دوری می کنند دلیلش همین است. اخبار خلاف واقع. من چرا باید با کریمی درگیر بشوم؟

مهدوی کیا ادامه داد: ما متاسفانه در چند بازی گذشته نتایج خوبی نگرفتیم اما همه با هم باید دست به دست هم دهیم و با وقت دادن به مربی به شرایط ایده آل برسیم.

وی درباره گل زیبایش در بازی امروز نیز گفت: در چند روز گذشته روی ضربات ایستگاهی تمرینات زیادی کردیم اما در بازی امروز مهم گل زدن من نبود. من می خواهم پرسپولیس موفق شود.

کیا درباره تعطیلات لیگ هم می گوید: متاسفانه در تعطیلاتی که بدست می آوریم به دلیل نداشتن ملی پوشان و نداشتن بازیکنان مصدوم برخلاف بقیه تیم ها استفاده خوبی نداریم.

/ 2 نظر / 4 بازدید
نگین

خیلی بده که با یه حرف بازیکنارو خراب میکنن[ناراحت][گریه]

asal

نگین جان دو بار تو وبلاگ یادگاری بنویس شهاب دیگه نمیذاره تو گریه کنی بس که این ادم خوب و اقاست[لبخند] بعدم تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها