تادیروزچه می گفتند،حالاببینیدچه قراردادهایی می بندند؟!

ارتش سرخ دات کام: سید جلال حسینی گفت: با تمرینات حساب شده ای که آقای مانوئل برنامه ریزی کرده اند، برای شروع لیگ آماده شده ایم و با ادامه این روند هواداران هر هفته عملکرد بهتری را از تیم می بینند. مدافع پرسپولیس گفت: برنامه بدنسازی خوبی داشتیم. بعد از اینکه ژوزه مانوئل آمد نیز تمرینات برنامه ریزی شده ای برای ایجاد هماهنگی تیمی و تاکتیکی صورت گرفت. زمان ما کمی محدود بود، اما با توجه به اینکه تیم زود جمع شد و انگیزه بالایی هم وجود داشت، سریع پیشرفت کرده ایم.

ملی پوش پرسپولیس در ارتباط با توقعاتی که از خط دفاع وجود دارد و میزان هماهنگی با سایر نفرات ، تصریح کرد؛ دفاع کردن یک کار تیمی است و همه نفرات تیم در آن دخیل هستند. در واقع تمام نفرات یک تیم با هم گل می خورند و با هم گل می زنند. یعنی اینکه عملکرد همه بازیکنان در نتیجه نهایی موثر است.

حسینی ادامه داد: از نظر هماهنگی خط دفاع، با توجه به اینکه در تیم ملی کنار هم بازی کرده ایم، نسبت به یکدیگر شناخت داریم ولی هماهنگی بین ما و سایر نفرات ، بازی به بازی بیشتر خواهد شد. در واقع زمان مشکل را حل می کند و این هماهنگی با گذشت هر روز، بیشتر می شود.

وی در ارتباط با عملکرد مانوئل نیز گفت: در واقع این مربی است که درباره بازیکنان نظر می دهد، اما درباره اینکه می گویند او خشن است، باید بگویم تا اینجا که خشونتی ندیدیم اما جدیت فوق العاده ای دارد و بسیار سخت گیر است که شاید با خشونت اشتباه گرفته شود اما پرسپولیس به این نیاز دارد. به هر حال، فوتبال ورزشی سخت است و مربیگری هم از سخت ترین کارها است. او در تیم های بزرگ و پر مسئولیت کار کرده و همین باعث شده تا خیلی جدی باشد.

حسینی در پایان درباره تفاوت برخوردها با قرارداد او و قراردادهایی که این روزها صحبت از آن در میان است، افزود؛ سوال خیلی خوبی است. فکر می کنم الان سکوت بهترین پاسخ است، چون مردم بهتر از هر کسی می توانند به این سوال جواب بدهند. آنها بهترین قاضی درباره اشخاصی هستند که تا دیروز یک حرف هایی می زدند و دیگران را متهم می کردند ولی حالا همه می بینند که چگونه عمل می کنند و چه قراردادهایی می بندند.

/ 0 نظر / 2 بازدید